Laboratória NASA oznámili že je čoskoro možný prechod cez galaktické "nulové pásmo"!!
(Takže laboratóriá NASA oznámili "že čoskoro", však nižšie sú už uvedené aj presné dátumy …)
Do vlády došla táto informácia vraj v júli 2012.
O čo ide?
Jeseň a zima 2012/2013 bude v Tibete a na celom území severnej pologule teplá. Medzi 12.12. 2012 a 23.12.2012 začne pravdepodobne Zem spolu s celou slnečnou sústavou prechádzať cez galaktické "nulové pásmo, čo je existujúci priestor kde utíchajú a nemôžu sa šíriť žiadne energie, kde neexistujú elektromagnetické polia a to u všetkých objektov.
Prakticky na celej Zemi, v priebehu niekoľkých minút (okolo 10.h doobeda podľa Moskovského času) dňa 21.12.2012 nastane úplná temnota a absolútne ticho. Žiadne svetlo, nebude elektrina, komunikačné spojenia, dokonca zvuky, nič z toho nebude môcť fungovať.
Toto temno bude sprevádzané kozmickými ilúziami, výbuchmi svetla, tiež iluzórnymi, ktoré sa budú odohrávať niekoľko dní, približne 3 až 4. Netreba sa však báť a ničoho sa obávať. Napokon sa opäť objaví slnečné svetlo.
Zvieratá zistia skôr intuitívne, že prichádza "Kozmické temno" a ukryjú sa v norách. Ľudia v mestách nič nepocítia, preto budú medzi nimi obete na životoch a vypukne šialenstvo. Môže zomrieť až 10 percent svetového obyvateľstva.
Mali by ste sa skôr pripraviť na túto zmenu cyklov, dokončiť do daného termínu všetky povinnosti za rok 2012, nebrať ďalšie a splatiť staré dlhy.
Dňa 20.12.2012 vezmite svoje deti, všetky doklady, finančný obnos a odcestujte z miest do prírody. Pripravte si zásobu jedla na cca. 2 mesiace, nakoľko sa elektrické siete budú rekonštruovať len postupne a dlho.Keď sa znovu objaví svetlo, netreba sa rýchlo vracať do mesta, bude lepšie počkať do jari. Definitívne vyjdenie Zeme z "nulového pásma" sa očakáva približne 7. Februára 2013. Budú čiastočne opravené elektrické siete, transportné zariadenia.
(haha, najlepšie sa kradne za tmy, keď nik nie je doma...)
Ak ostanete doma, treba mať zásobu vody, dreva na zakúrenie, sviečky na svietenie. Treba mať doma piecku, lebo od 21.12. prestanú fungovať elektrické siete. Rovnako sa vypnú komunikačné siete a TV. Počas "dní temna" je potrebné zavesiť na okná tmavé závesy, nepozerajte sa do okien, neverte očiam i ušiam, nevychádzajte von. Ak by predsa len bolo nutné vyjsť von, nesmiete ísť ďaleko, môžete sa stratiť, nakoľko pri absencii svetla sa stratí orientácia a nebude možné vidieť ani vlastnú ruku. Báť sa však netreba.
(Tak najprv nás ženú von do prírody aspoň na dva mesiace, potom radia zostať doma aby sme sa vonku nestratili...Divné. Okrem toho, už v praveku si ľudia svetili ohňom...)
Všetky vlády sveta dostali túto výzvu o "nulovom pásme" z rôznych prameňov, ale svojim občanom buď nevedia alebo nechcú pomôcť. Systémy civilnej obrany a evakuácie nezafungujú kvôli výpadku energií, komunikácie, dopravy. Spoľahnúť sa môžete len a len na seba.
Vzniknutá situácia po prechode Zeme cez galaktické "nulové pásmo" zmení ľudí tak, že sa stanú viac duchovnými. Ľudia budú uvažovať v rámci novej hierarchie hodnôt. V rozvinutých a rozvýjajúcich sa krajinách vzniknú a budú prekvitať nové duchovné hnutia, nové systémy zachovania zdravia a dôstojnosti osobnosti . Toto bude na dlhú dobu novým progresívnym trendom vývoja ľudstva.
Oboznámte s touto správou svojich rodných, priateľov a ľudí, ktorí ju sú schopní prijať...
A čo k tomuto dodávam ja? Nedávno mi zvonili na baráku svedkovia Jehovovi, ktorí sa ma snažili presvedčiť o niečom veľmi podobnom, ako je uvedené vyššie. Je pravda, stať sa môže všeličo, nik však nedokáže presne určiť ako to bude prebiehať, koľko ľudí umrie a koľkým sa zmení pohľad na duchovno...Alebo koľkí budú okradnutí...
A po čase doplňujem: zasa nejaký hoax, nič podobné sa nestalo ...


Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára